Dzielimy się naszym doświadczeniem.

Bezpłatna analiza czasu pracy kierowcy.

Szybkie i bezbłędne rozliczanie czasu pracy kierowców

Nie płać kar

Ewidencja i analiza czasu pracy

Wychodząc na naprzeciw potrzebom naszych Klientów, rozszerzyliśmy nasze usługi o wykonywanie analizy czasu pracy kierowców. Ewidencja i rozliczanie czasu pracy wymaga odpowiednich działań i znajomości obowiązujących przepisów. Nasze usługi wykonujemy zawsze zgodnie z przepisami i indywidualnymi preferencjami rozliczanego przedsiębiorstwa.

Współpraca z nami, to gwarancja jakości sporządzanych dokumentów rozliczeniowych.

Bezpłatna analiza czasu pracy

Wykonamy bezpłatną analizę czasu pracy! Generowanie rozliczenia, ewidencje oraz raporty, są niezbitym dowodem na wzorowe funkcjonowanie systemu kadrowego. Dotyczy to także przypadku kontroli Państwowej Inspekcji Pracy, dając przejrzysty pogląd na czas pracy kierowcy oraz styl jego pracy. Dla wybranych kierowców przewidzieliśmy sporządzenie bezpłatnej analizy czasu pracy. 

Otrzymasz:

  • Comiesięczną analizę czasu pracy kierowcy z uwzględnieniem ewentualnych naruszeń (analiza 561/AETR umożliwia kontrolę kierowców zgodnie z Rozporządzeniem (WE) nr 561/2006 oraz Umowy AETR)

  • Okresowe zestawienia obejmujące godziny wykonywanej pracy, nadgodziny, godziny pracy w nocy oraz dni wolne.

  • Raport dotyczący przestrzegania norm maksymalnej ilości godzin pracy w tygodniu.

  • Ocenimy ryzyko powstania naruszeń. Po przekroczeniu liczby punktów określonych przez Głównego Inspektora Transportu Drogowego, przedsiębiorstwo wskazane jest do kontroli z zakresu czasu pracy kierowców i przestrzegania przepisów o transporcie drogowym.

  • Przypomnimy też o zbliżającym się terminie odczytów kart. Założenie odpowiedniego e-maila umożliwi przesyłanie danych z kart kierowców i tachografów, również do ITD (w przypadku takiej konieczności)