Dzielimy się naszym doświadczeniem.

Bezpłatna analiza czasu pracy kierowcy.

Szybkie i bezbłędne rozliczanie czasu pracy kierowców

Nie płać kar

Rozliczanie czasu pracy kierowców

Oferujemy najlepszą na rynku, kompleksową usługę dotyczącą rozliczania czasu pracy kierowców.

Do współpracy zapraszamy firmy transportowe, które cenią sobie gruntowną i rzetelną pomoc profesjonalistów. Współpraca z nami to stałe budowanie relacji, pomoc i opieka.

Gwarantujemy kompetentne i fachowe doradztwo zgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami. Nasza oferta to także analizy czasu pracy, rozliczeń wynagrodzeń (w tym Niemcy), badania psychologiczne i lekarskie z zakresu medycyny pracy, szkolenia, pomoc w przygotowaniu dokumentacji do kontroli ITD., oraz wiele innych potrzebnych usług.Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i propozycje.

Współpraca z nami to korzyści zarówno dla pracowników, jak i całej firmy. Oszczędzasz czas i pieniądze, oraz budujesz pozytywny wizerunek, dzięki profesjonalnemu podejściu do prowadzenia biznesu.

Państwa kierowcy będą z nami w stałym kontakcie oraz mogą na bieżąco korzystać z naszej wiedzy i doświadczenia, co minimalizuje możliwość powstania naruszeń. Nasz zespół to ludzie z wieloletnim doświadczeniem w transporcie i szkoleniach. Dla firm, które z nami stale współpracują dodatkowo oferujemy możliwość bezpłatnego szkolenia pracowników w ramach szkolenia okresowego. Dotyczą one między innymi obsługi tachografów cyfrowych na naszej walizce treningowej.

Ceny ustalamy z każdym indywidulanie całkowicie dopasowując się do specyfikacji przedsiębiorstwa.

Nie płać kar za błędy swoich kierowców! Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu możesz tego uniknąć. Szybkie i bezbłędne rozliczanie czasu pracy kierowców na podstawie danych odczytanych z kart kierowców, wykresówek i tachografów cyfrowych, to jedne z wielu korzyści, jakie przynosi współpraca z nami!