Dzielimy się naszym doświadczeniem.

Bezpłatna analiza czasu pracy kierowcy.

Szybkie i bezbłędne rozliczanie czasu pracy kierowców

Nie płać kar

Szanowni PaństwoZapraszamy do współpracy firmy transportowe. Współpraca z nami to stałe budowanie relacji, pomoc i opieka. Państwa kierowcy będą z nami w stałym kontakcie co minimalizuje możliwość powstania naruszeń. Gwarantujemy kompleksową obsługę, od analizy czasu pracy, rozliczeń wynagrodzeń (w tym Niemcy), do badań psychologicznych i lekarskich z zakresu medycyny pracy.Zaopiekujemy się Waszymi kierowcami. Będziemy służyli naszą wiedzą i doświadczeniem. Pomożemy w przygotowaniu dokumentacji do kontroli ITD.W ramach współpracy przeszkolimy Państwa kierowców z obsługi tachografu cyfrowego na naszej walizce treningowej. Nasz zespół to ludzie z wieloletnim doświadczeniem w transporcie oraz w szkoleniu. Dla firm, które z nami stale współpracują dodatkowo oferujemy możliwość bezpłatnego szkolenia pracowników w ramach szkolenia okresowego. Ceny ustalamy z każdym indywidulanie całkowicie dopasowując się do specyfikacji przedsiębiorstwa.W Polsce zgodnie z Ustawą o transporcie drogowym istnieje możliwość aby firma nie płaciła kary za błędy swoich kierowców i my do Tego Państwa przygotujemy. Współpraca z nami to szybkie i bezbłędne rozliczanie czasu pracy kierowców na podstawie danych odczytanych z kart kierowców, wykresówek i tachografów cyfrowych.

Rozliczanie wynagrodzeń

Twoja księgowa dostanie od nas pełną ewidencję czasu pracy a co za tym idzie listę płacy do podpisu przez pracownika.

  • Rozliczeniem kosztów diet i ryczałtów za noclegi z tytułu delegacji –
  • Rozliczaniem ryczałtów za dodatkowe składniki wynagrodzenia – pracę zgodnie z obowiązującymi przepisami i wytycznymi Państwowej Inspekcji Pracy
  • Rozliczaniem wynagrodzeń za pracę na terytorium Niemiec

Rozliczanie czasu pracy kierowców

Co miesiąc otrzymasz od nas dokładną analizę naruszeń przepisów wynikających z Ustawy o czasie pracy oraz z rozporządzenia 561/2006 dzięki czemu Twój pracownik będzie widział, jakie dla niego i Twojej firmy mogą być konsekwencje finansowe za ewentualne naruszenia.

Zajmujemy się dla Twojej firmy:

  • Tworzeniem pełnej ewidencja czasu pracy wraz z nieobecnościami
  • Weryfikujemy naruszenia czasu pracy zgodnie z wytycznymi Państwowej Inspekcji Pracy i ITD.

Bezpłatna analiza czasu pracy

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą zadzwoń do nas tel. 81 749 60 80

Wykonamy bezpłatną analizę czasu pracy.

KROK 1 – Bezpłatna analiza czasu pracy wybranych kierowców – przesyłamy Państwu arkusz z naruszeniami lub ich brakiemKROK 2 – podpisanie umowy, założenie konta email do przesyłania danych skopiowanych z kart kierowców i tachografów co umożliwi zdalne przesłanie danych do Inspekcji Transportu Drogowego w przypadku takiego wymogu oraz automatyczne przypominanie o zbliżającym się terminie odczytów kart.KROK 3 – Szkolenie dla kierowców z zakresu czasu pracy kierowcy, obowiązków kierowcy, obsługi tachografu cyfrowego w szczególności wpisów manualnych oraz zachowania się w sytuacji kontroli drogowej. Odczyt kart kierowców i tachografówKROK 4 – Stała współpraca i odczyt kart kierowcy co najmniej raz na 28 dni, analiza naruszeń kierowców, kopiowanie i odczyt danych z tachografu cyfrowego. Generowanie rozliczenia, ewidencje oraz raporty stają się niezbitym dowodem na wzorowe funkcjonowanie systemu kadrowego nawet w przypadku kontroli Państwowej Inspekcji Pracy dając nie tylko rozliczanie czasu pracy kierowcy, ale daje przejrzysty pogląd na styl pracy kierowcy.

Obsługa tachografów cyfrowych

Jako jedyna firma szkoleniowa w Lublinie posiadamy walizkę treningową do nauki obsługi tachografu cyfrowego SIMENS VDO.Szkolimy zgodnie z zaleceniami ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) NR 165/2014 Państwa członkowskie nie nakładają na kierowców obowiązku przedkładania formularzy potwierdzających ich czynności w trakcie oddalenia się od pojazdu. Tak więc umiejętność obsługi tachografu cyfrowego staje się dziś koniecznością.

Artykuł 34Użytkowanie kart kierowcy i wykresówek

      3. Jeżeli w wyniku oddalenia się od pojazdu kierowca nie jest w stanie używać tachografu zainstalowanego w pojeździe, to okresy, o których mowa to (…)

jeśli pojazd wyposażony jest w tachograf cyfrowy

    – wprowadza się na kartę kierowcy przy użyciu urządzenia do manualnego wprowadzania danych, w jakie wyposażony jest tachograf.

Nasza kadra to praktycy a nie teoretycy. Kary nakładane na Zarządzającego firmą są duże. Dlatego nie zwlekaj i przychodź do nas by uczyć się w miłej atmosferze pod okiem wykwalifikowanej kadry szkoleniowej.