O nas

Zanim zaczęliśmy rozliczać czas pracy kierowców dla innych podmiotów to sami na sobie się tego nauczyliśmy.

Jako jedyna firma zajmująca się szeroko pojętym rozliczaniem czasu pracy prowadziliśmy własny transport i uczyliśmy się na własnych błędach.

Dzisiaj staliśmy się centrum wsparcia firm transportowych i służymy im pomocą we wszystkim z czym wiąże się ich działalność. (Ubezpieczenia, zezwolenia, certyfikat kompetencji zawodowych)
Transport jest taką dziwną gałęzią gospodarki, w której przedsiębiorca nie pomoże innemu przedsiębiorcy a zatem trzeba liczyć na siebie i w zasadzie nikt nam nie pomoże.

Dlatego razem z małżonką Moniką i synem Marcinem chcemy przekazać naszą wiedzę i doświadczenie jakie zdobyliśmy zajmując się transportem, bowiem ona pozwoli Państwu na sprawne i zgodne z prawem zarządzanie własną firmą.

Obecnie pomagamy kilkudziesięciu firmom w rozliczaniu czasu pracy, wynagrodzeń, diet, ogólnie pojętej organizacji firmy transportowej. Szkolimy pracowników z zakresu obsługi tachografu cyfrowego i analogowego, choć tych ostatnich na szczęście jest coraz mniej.
Chcemy byście Państwo uczyli się na błędach innych. To pozwoli Wam na oszczędzenie stresu i pieniędzy a przecież praca ma być przyjemnością a nie karą.

Baza wiedzy

CZĘŚĆ I Z każdym dniem napływają do mnie informacje od zdziwionych kierowców, że zostali w Polsce ukarani za brak wpisów...

30. 09. 2023

Kiedy oglądałem film „Piraci z Karaibów” sądziłem, że piraci to przeszłość, a jeżeli gdzieś jeszcze są, to taki rabunek...

30. 09. 2023

Umów się na bezpłatną analizę czasu pracy

I nie płać kar, zachowaj pieniądze!
ikona 81 749 60 80